Często zadawane pytania

Informacja Ogólna

1. Dla kogo przeznaczony jest Mały Profesorek?

Mały Profesorek to ogromna baza zadań i ćwiczeń online, w tym materiały do pobrania w formacie pdf - dla dzieci w wieku od 3 lat. Z serwisu korzystają zarówno rodzice, którym zależy na wszechstronnym rozwoju ich dzieci, jak i opiekunowie, nauczyciele, logopedzi oraz terapeuci szukający ciekawych rozwiązań przydatnych w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

2. Czym różni się Mały Profesorek od innych serwisów edukacyjnych?

Stworzyliśmy dla dzieci wyjątkową, internetową przestrzeń edukacyjną, która w pełni obejmuje wszystkie aspekty rozwoju. Serwis zawiera pomoce edukacyjne, logopedyczne i terapeutyczne oraz sprzyja edukacji wczesnoszkolnej i szkolnej dziecka.

3. Jaki wpływ ma Mały Profesorek na rozwój dziecka?

Wykonywanie zadań zaprezentowanych w serwisie, dla każdego przedziału wiekowego daje tzw. efekt systemowy, ponieważ wpływa na rozwój funkcji psychicznych dziecka (uwagi, pamięci, myślenia), przyswajanie koniecznych dla każdego wieku informacji z różnych dziedzin wiedzy oraz poszerzanie horyzontów myślowych.

4. Jakie są zalety wykorzystania serwisu dla rodziców?

Mały Profesorek daje rodzicom możliwość przeprowadzania samodzielnych zajęć z dzieckiem, w najbardziej wygodnym dla nich czasie. Rodzice mogą też kontrolować przebieg nauki poprzez śledzenie statystyk wykonanych ćwiczeń oraz czasu spędzonego w serwisie przez dzieci.

Korzystanie z serwisu

1. Jak rozpocząć korzystanie z serwisu?

Jeśli Użytkownik chce mieć dostęp do wszystkich materiałów w serwisie, powinien dokonać rejestracji. Rejestracji dokonuje się w prawym górnym rogu strony głównej serwisu. Od tej chwili, wpisując login i hasło, można korzystać z usług serwisu po wykupieniu jednej z opcji abonamentowych.

2. Czy rejestracja w serwisie jest konieczna?

Tak, założenie konta jest obowiązkowe, jeśli Użytkownik chce korzystać z oferowanych w serwisie materiałów. Rejestracja jest bezpłatna i w każdym momencie można usunąć swoje konto.

3. Czy abonament jest automatycznie przedłużany?

Nie, abonament jest aktywny tylko przez okres opłacony przez Użytkownika. W chwili wygaśnięcia abonamentu dostęp do ćwiczeń i zadań zostaje automatycznie zablokowany. Abonament może zostać przedłużony w dowolnie wybranym przez Użytkownika momencie.

4. Brak wiadomości z linkiem aktywacyjnym.

Należy sprawdzić folder "SPAM". Wiadomości z linkiem aktywacyjnym przesyłane są automatycznie, przez co niestety mogą zostać zablokowane przez niektóre programy pocztowe. Jeżeli wiadomości nie będzie w folderze spam, prosimy o kontakt.

5. Nie pamiętam hasła.

Należy skorzystać z opcji odzyskiwania hasła. W tym celu należy w okienku logowania wybrać link „Zapomniałeś hasła?”, a po przejściu do nowego okienka wpisać adres majlowy, wskazany podczas rejestracji. Na wskazany adres majlowy zostanie przesłana wiadomość z instrukcją zmiany hasła.

6. Czy mogę opublikować zdjęcia materiałów pobranych ze strony malyprofesorek.pl?

Niestety, nie zgadzamy się na publikowanie zdjęć przedstawiających materiały z serwisu. Za to można publikować zdjęcia naszych materiałów podczas pracy z dziećmi z podaniem odnośnika do serwisu malyprofesorek.pl.

7. Jak długo trwa aktywowanie abonamentu po wpłacie?

Abonament aktywowany jest natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

8. Czy abonament jest automatycznie przedłużany?

Nie. Abonament jest aktywny tylko przez okres opłacony przez Użytkownika. W chwili wygaśnięcia abonamentu dostęp do odpłatnych części serwisu zostaje automatycznie zablokowany. Abonament może zostać przedłużony/wznowiony w dowolnym, wybranym przez Użytkownika momencie.

9. Czy rejestracja w serwisie jest obowiązkowa?

Tak, jeżeli chcemy pobrać jakiekolwiek zasoby (również bezpłatne), należy zarejestrować się, a następnie zalogować w serwisie.

10. Po opłaceniu abonamentu konto jest nadal nieaktywne.

Prosimy skontaktować się z nami poprzez formularz