O nas

Chcesz wesprzeć rozwój dziecka, poszerzyć jego horyzonty, wiedzę, czy może przygotować do nauki w szkole – i to wszystko w sposób kreatywny? Witamy Cię w naszym serwisie!

Mały Profesorek to regularnie aktualizowana baza zadań i ćwiczeń online dla dzieci oraz dorosłych, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich dzieci lub małych podopiecznych.

W obecnych czasach Internet to nieograniczone źródło informacji i zabawy dla dzieci, a Mały Profesorek zawiera zbiór interaktywnych gier on-line oraz ćwiczeń do wydruku, które mimo swojej łatwości w odbiorze pomagają wspierać intelektualne zdolności dzieci, ćwiczyć uwagę, pamięć, poszerzać wiedzę w różnych dziedzinach.

Kim jesteśmy?

Rozpoczęliśmy działalność w 2016 r. jako serwis internetowy służący pomocami dydaktycznymi i terapeutycznymi dla rodziców i nauczycieli - „Ryneczek Inspiracji”. Chęć ciągłego rozwoju i bycia na czasie z najmłodszymi, zmotywowały nas do stworzenia edukacyjnej bazy gier on-line i materiałów do wydruku, którą właśnie przeglądasz.

Mały Profesorek pomaga dzieciom w zdobyciu nowych doświadczeń. Gry i materiały edukacyjne ułatwiają przyswajanie wiedzy oraz sprawiają, że nauka staje się dla dzieci przyjemnością.

Nasz cel

Nauka przez zabawę! W sposób interaktywny wspieramy rozwój dziecka, poszerzamy jego zainteresowania oraz uczymy samodzielnej pracy.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdziecie kilka tysięcy zadań i ćwiczeń online, w tym materiały do pobrania w formacie pdf.

Wszystkie gry w naszym serwisie przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju dzieci oraz poszerzania i utrwalania ich wiedzy. Zawierają w sobie elementy pedagogiczne i terapeutyczne, dzięki czemu pobudzają myślenie, motywują do działania i uczą dążenia do celu.

Wszystkie zasoby dostępne są on-line z poziomu przeglądarki internetowej bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Co nas wyróżnia?

  • Kilka tysięcy pomocy dydaktycznych, logopedycznych i terapeutycznych
  • Program nauczania odpowiada potrzebom dzieci dopasowanym do ich wieku
  • Kreowanie motywacji do nauki poprzez możliwość zdobycia nagrody
  • Indywidualne podejście do każdego użytkownika
  • Gry w naszym serwisie pobudzają ciekawość i chęć poznawania nowych rzeczy
  • Zapewniamy pozbawioną reklam przestrzeń interaktywną, dzięki czemu dziecko skupia się na wykonywaniu zadania
  • Możliwość śledzenia procesu edukacyjnego przez rodziców i opiekunów
  • W naszym serwisie dzieci znajdą lekarstwo na nudę oraz wartościową rozrywkę 

Z Małym Profesorkiem nauka przebiega w sposób łatwy! Zostań z nami Bohaterem Wiedzy!

Polub i obserwuj nas też na FB